Bu sitede Digitürk yayını YOKTUR! Kaldırılmasını istediğiniz yayın varsa [email protected] mail atın hemen kaldıralım!

ligtv izle smartspor bedava lig tv canli mac izle

Trgool.com internetteki canlı maç yayınları,ligtv,smart spor izle ve tivibuspor gibi yayınları sizler için bir araya getirmektedir. Macizle.trgool.com sitemizin en belirgin özelliği yayınların birçoğunun 7/24 olmasıdır. Ayrıca sitemizde yayınlar arası erişim de çok basittir. İstediğiniz bir çok yayına direk olarak zaten ana sayfadan ulaşabiliyorsunuz. Fakat, anasayfada bulamadığınız yayınlar olursa , sitemizde ki arama kutusundan dilediğiniz kelimeyi arayarak o kelimeye en uygun şekilde sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Trgool.com
İlk Trgool Logolarımızdan


Birçok kez adresimizin değişmesi hiç kuşku yokki sitemizin arama motorlarında ki sıralamasını etkilemiş durumda. İlk yayın hayatına Trgool.com olarak giren sitemiz 1 yıl süreyle yayınlarına bu süreyle devam etmiştir. Fakat hemen lig bitiminden sonra onca saldırıya dayanamayan domainimiz Google tarafından spam olarak nitelendirilmiş ve arama sonuçlarından düşmüştür. Bu durum bizi çok üzmüştür gerçekten. Fakat biz yılmadık ve hemen bütün sunucularımızı yeni domainimiz olan Trgool.net adresine yönlendirdik.

1 ay boyunca sitemize özgün içerik girmeye devam edip, sürekli güncel tuttuğumuziçin doğal olarak sitemiz tekrar arama sayfalarının zirvesine yerleşmişti. Fakat bu sefer de bir darbe Türkiye'den yedik. Domainimiz hiçbir neden olmadan erişime engellenmişti. Bir hayal kırıklığı daha yaşamıştık. Okadar uğraşlarla çıkardığımız domainimiz tekrar engellenmişti.

Bizde mecbur kalarak domainimizi Trgool.com olarak değiştirerek bütün sunucularımızı buraya yönlendirdik. Şuan 1 ayı aşkın süredir yayınlara sorunsuz devam etmekteyiz. Tam olarak hayla arama motorlarında yükselmiş olmasakta yoğun çabalarımız devam etmektedir. En kısa sürede sizlerinde desteğiyle inşallah tekrardan ziveye oturacağız.


Canlı Lig tv ve Smartspor'un da bulunduğu yayın akışını açmak için tıklayınız

Hiç yorum yok: